Az egész délelőttöt otthon töltöttük. MinAh és JiWon képtelen volt elszakadni a tudattól, hogy a Védelmezőik Vérfarkasok társaságában múlajták az időt. Hiába próbáltunk mi sem aggódni MinYounggal, nem jártunk sikerrel. Mégiscsak nyolcan voltak kettő ellen, ami nem kimondottan nyerő párosítás a Védelmezőinkre nézve.
-
Unnie... – szólalt meg picit remegő hangon MinAh.
-
Mi az, MinAh? – fordultam felé.
-
Szerinted történt velük valami? – kérdezte idegesen.
-
Nem hiszem... – ráztam meg a fejem - ...arról tudnál... – tettem a kezeimet a
vállaira.
-
Biztos? – nézett mélyen a szemeimbe.
-
Egész biztos, hidd el... – feleltem - ...össze vagytok kötve... rögtön
megéreznéd, ha baja esett volna... – nyugtattam meg.
-
Honnan veszed, hogy össze vagyunk kötve? – kerekedtek a szemei.
-
Volt olyan, hogy amikor nem volt melletted, alig hallhatóan kimondtad a nevét, és
egy másodperccel később megjelent melletted? – kérdeztem mosolyogva.
-
Volt... nem is egyszer... – válaszolta.
-
Mert hallotta, amikor hívtad... – húztam még közelebb magamhoz, és átöleltem a
derekát.
-
Hallotta? – motyogta a vállgödrömbe.
-
Igen... – bólintottam finoman - ...mielőtt elment, csak annyit mondott, hogy
MinAh hív, és ezzel a lendülettel már el is tűnt... – nyugtattam továbbra is.
-
Tényleg? – húzódott hátrébb, kikerekedett szemekkel nézett rám.
-
Igen, tényleg! – mosolyogtam – De most már tényleg nyugodj meg, MinAh! JunHong
jól van, és tud vigyázni magára – folytattam – Ha a Farkasok közül bármelyik is
támadni készül, JunHong azonnal észreveszi...
-
Tudom... – suttogta maga elé.
A
nyugtató beszélgetésünknek az ajtócsengő hangja vetett véget. MinYoung
felpattant a kanapéról, és az ajtóhoz rohant. Kapkodó mozdulatokkal fordította
el a kulcsot a zárban, és nyitotta ki az ajtót a vendégek előtt. Elengedtem
MinAh derekát, és az előtér felé néztem.
-
TaeMin-ah... – motyogta maga elé MinYoung, majd egyetlen mozdulattal húzta magához
a Vámpírlovagot, és bújt hozzá.
-
Jól vagy, MinYoung-ah? – suttogta fülébe, majd viszonozta az ölelést.
-
Igen... – motyogta.
-
Bocsánat, hogy nem jöttem előbb, de volt egy kis elintéznivalónk Hyunggal... –
kért elnézést a húgomtól.
-
Nem érdekes... – felelte, majd lazított az ölelésén, és hátrébb húzódott.
Féloldalas
mosolyra húztam a számat, ahogy végignéztem a korábbi jelenetet. MinYoung
ragaszkodott TaeMinhez, és TaeMin ragaszkodott MinYounghoz. Foggal, körömmel.
Testestül, lelkestül. Nagyot sóhajtottam a gondolatmenetem végén, mikor eszembe
jutott az előző esti elválásom JongHyuntól, az arcom halvány paradicsomszínt
öltött magára, a mellkasom lüktetni kezdett, a testem felforrósodott. Pusztán
csak a gondolata ezt váltotta ki belőlem. Akkor mi történne, ha hagynám, hogy
sodródjak az árral?
- Jó reggelt... – zökkentett ki mélázásomból egy mélyen búgó hang.
-
Neked is, JongHyun – köszönt MinYoung, miközben teljesen elhúzódott a
Vámpírlovagjától – Fáradjatok beljebb... – mutatott a nappali felé, majd
visszasétált hozzánk.
-
Köszönjük! – válaszolt TaeMin, és követte a húgomat.
TaeMin
illően köszöntött mindannyiunkat, majd elhelyezkedett a kanapén JiWon mellett.
MinYoung szorosan ült le a fiatalabb Vámpírlovag másik oldalára, és
automatikusan összekulcsolták az ujjaikat.
-
Jó reggelt! – hajolt meg a nappaliba lépve JongHyun, a tekintetünk találkozott.
-
Neked is... – feleltem alig hallhatóan, majd elkaptam a pillantásomat, és inkább
a padlót bámultam tovább.
-
Szia, JongHyun! – köszönt egyszerre a két fiatalabb húgom, a szokottnál
idegesebb hangon.
-
Minden rendben? – érdeklődött JongHyun.
-
Nem igazán... – felelt JiWon – SeungHyun Oppa és JunHong ma reggel elment a
Vérfarkasokhoz... – közölte a tényeket.
-
Miért? – kerekedtek az idősebb Vámpírlovag szemei.
-
Megbeszélni, hogy miért vagytok mellettünk... – válaszoltam határozottan, újra
a vörös szempárba néztem - ...illetve, hogy ők miért vannak mellettünk. Milyen
veszélynek is vagyunk kitéve... – fejeztem be a mondandómat.
-
Értem... – bólintott megértvén a magyarázatunkat.
-
Szerintetek sikerrel járnak? – kérdezte TaeMin.
-
Csak reménykedhetünk... – válaszolt MinAh maga elé meredve.
-
Minden rendben lesz... – szólalt meg JiWon - ...rendben kell lennie... – remegett
meg egy picit a hangja, a tekintete könnyessé vált.
-
JiWonnie, jól vagy? – kérdeztem rá nézve.
-
Aggódom... – motyogta válaszul.
Először
MinAh-t öleltem megint magamhoz, és próbáltam nyugtatni, majd néhány biztató
hátsimítás után elengedtem őt, és JiWon elé léptem. A szemeiben még mindig
ragyogtak a könnyei, a szívem összeszorult. Letérdeltem elé, és karjaimat a
derekára fontam. Lassan ringatni kezdtem a testét, az ő hátán is nyugtatólag
végigsimítottam. Nagyokat sóhajtozott, aprókat szipogott a ringatásra.
Lassanként csillapodni látszott az aggodalma, de még mindig nem volt meggyőző,
ahogy rám nézett.
-
Egy Boszorkánymester tud vigyázni magára... – szólaltam meg - ..ahogyan egy
telepatikus képességekkel rendelkező Angyal is... – pillantottam MinAh-ra, majd
vissza JiWonra - ...és nem gondolom, hogy ez a nyolc Vérfarkas további
fenyegetést jelentene a számunkra...
-
Akkor már nincs is szükségetek ránk... – szólalt meg az idősebb Vámpírlovag.
-
T-tessék? – fordultam felé meglepetten.
-
Azt mondtad, hogy a Vérfarkasok nem jelentenek már fenyegetést rátok nézve... –
kezdett bele - ...így nincs szükségetek arra, hogy védelmezzünk benneteket... –
sütötte le a szemeit.
-
Hát... – sóhajtottam fel - ...nem is arról volt szó, hogy azért vagytok
mellettünk, mert csak a Vérfarkasoktól akartok védeni... – reagáltam.
-
...ez így is van... – suttogta maga elé, majd a másodperc tört része alatt
termett mellettem, és küzdött le közöttünk minden távolságot.
Nem
tudtam reagálni. Megfagyott bennem a vér, a légzésem is leállt egy pillanatra.
Meredten bámultam a vörös szempárba, és elvesztem benne. A
következő pillanatban lila köd lepte el a nappalit, a teraszajtón keresztül
egy ismerős alak nézett befelé. A lila köd eloszlott, SeungHyun állt előttünk
mosolyogva.
-
SeungHyun Oppa! – pattant fel JiWon, és karolta át szorosan a derekát.
-
Itt vagyok, JiWonnie... – fonta köré a karjait, és viszonozta az ölelését.
-
JunHong... – mosolygott MinAh, majd a teraszajtóhoz sietett - ...JunHong! –
ölelte magához.
-
MinAh... – suttogta fülébe a Vörös Angyalunk - ...jól vagyok, nyugodj meg! –
simított végig a hátán.
-
Mindjárt... – motyogta mellkasába bújva.
-
Minden rendben van, SeungHyun? – kérdezte MinYoung a Boszorkánymesterre nézve.
Mindannyian
SeungHyunra néztünk, JiWonnie lazított az ölelésén, majd hátrébb lépett tőle,
és összekulcsolta az ujjait. TaeMin és MinYoung felállt a kanapéról,
érdeklődő szemekkel néztek ők is rá. MinAh is lassan lazított az ölelésén,
kibújt JunHong mellkasából, kérdőn nézett az Angyalára. JongHyun mögém lépett,
karjait a derekamra kulcsolta, fejét a vállamra tette, mire felsóhajtottam. El
akartam lépni tőle, de nem tudtam megtenni.
-
Mi a helyzet a Farkasokkal? – kérdezte TaeMin.
-
Köszönik szépen, jól vannak... – válaszolt mosolyogva SeungHyun.
-
Sikerült meggyőzni őket? – faggatózott tovább a Vámpírlovag.
-
Nagyon nem kellett őket győzködni, bár nem igazán örülnek annak, hogy vámpírok
veszik körül a lányokat... – felelt JunHong.
-
Mi közük van a lányokhoz? – szólalt meg JongHyun.
-
Mivel megtámadták őket, úgy érzik, hogy tartoznak annyival, hogy bocsánatot
kérnek... – válaszolt SeungHyun.
-
Meg van bocsátva! – vágta rá azonnal TaeMin.
-
Nem tartoznak semmivel! – morogta mellettem JongHyun – Meggyógyultak, nem fogja
senki bántani a lányokat, így nincs okuk rá, hogy itt zavarogjanak...
-
Pedig itt vannak... – reagált MinAh.
-
MinAh?! – néztünk rá egyszerre.
-
Bizony, hogy itt... – erősítette meg JunHong is MinAh érzését - ...mindjárt
kopogtatnak is...
Még
ki sem mondta JunHong, kopogtattak a bejárati ajtón. Már csak ez hiányzott...
egy fedél alatt két Vámpírlovag, két Boszorkánymester, két Angyal, két mutáns
és nyolc Vérfarkas. Ebből mi lesz?! Újra halk kopogtatás hallatszott az
előtérben. Végignéztem a lányokon, majd Védelmezőinken is, végül az ajtóhoz
sétáltam, hogy bizonyosságot nyerjünk, valóban a Vérfarkasok ácsorognak
odakint. Ők voltak, de csak négy Vérfarkas jelent meg.
-
Hello... – nyitottam ajtót, cseppet sem díjaztam a jelenlétüket - ...hát ti? –
néztem végig rajtuk.
-
Szép napot, SungYeon! – hajolt meg JoonMyun.
-
Miben segíthetek? – kérdeztem.
-
Szeretnénk bocsánatot kérni tőletek... – kezdett bele - ...és szeretnénk békét
kötni.
-
Meg van bocsátva! – biccentettem – Béke? Hmm... oké! – bólintottam –
Bemutatnád a többieket? – néztem a másik három Vérfarkasra.
- Bejöhetünk? - kérdezte JoonMyun, mire beleegyezően bólintottam és beengedtem őket az otthonunkba.
- Bejöhetünk? - kérdezte JoonMyun, mire beleegyezően bólintottam és beengedtem őket az otthonunkba.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése